Домик Рыбака
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Складні ножі

3 користувачів

Перейти донизу

Складні ножі Empty Складні ножі

Повідомлення  Илона Пн 08 Травень 2023, 02:33

Всім привіт! Цікавлять складні ножі. Що можете порадити? Вирішила чоловікові зробити подарунок на день народження, а визначитися з вибором моделі досі не можу...
Илона
Илона

К-ть повідомлень : 16
Дата регистрации : 03.05.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Складні ножі Empty Re: Складні ножі

Повідомлення  Emily Пн 08 Травень 2023, 02:56

Так, зараз багато моделей, подивіться в спеціалізованих магазинах для любителів активного дозвілля, менеджери допоможуть підібрати вам гарний ніж.
Emily
Emily

К-ть повідомлень : 34
Дата регистрации : 04.12.2022
Возраст : 34

Повернутися до початку Перейти донизу

Складні ножі Empty Re: Складні ножі

Повідомлення  Илона Пн 08 Травень 2023, 03:00

Emily пише:Так, зараз багато моделей, подивіться в спеціалізованих магазинах для любителів активного дозвілля, менеджери допоможуть підібрати вам гарний ніж.

Це все добре, але мене цікавить якась конкретика Question
Илона
Илона

К-ть повідомлень : 16
Дата регистрации : 03.05.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Складні ножі Empty Re: Складні ножі

Повідомлення  Ilona Пн 08 Травень 2023, 03:41

Илона пише:Всім привіт! Цікавлять складні ножі. Що можете порадити? Вирішила чоловікові зробити подарунок на день народження, а визначитися з вибором моделі досі не можу...

Безумовно, складний ніж - незамінний інструмент на полюванні, рибалці, поході або побуті, вважаю, що вашому чоловіку сподобається такий подарунок. Важливо, щоб він був гострим, зручно лежав у руці, не займав надто багато місця у складеному вигляді та довго служив. Я би вам порадила звернути увагу на кишенькові ножі skif з кліпсою, ідеально підійде як для щоденного застосування, так і для «польових» умов.
Ilona
Ilona

К-ть повідомлень : 24
Дата регистрации : 19.12.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Складні ножі Empty Re: Складні ножі

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі