Домик Рыбака
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок?

3 користувачів

Перейти донизу

Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок? Empty Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок?

Повідомлення  Edvard Пн 21 Серп 2023, 09:03

Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок? Мені здається, що така послуга була б просто незамінна для нас, особливо для тих, хто стежить за своїм здоров'ям і фігурою. Але досі не натрапила на жоден ресурс, який би це надавав. Може, хтось знає щось про це і може підказати?

Edvard

К-ть повідомлень : 5
Дата регистрации : 26.05.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок? Empty Re: Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок?

Повідомлення  Lera0 Пн 21 Серп 2023, 09:05

Я теж хотіла б замовити готове харчування, але думала, що таке можливе тільки для спортсменів чи людей на дієті. А особливо для жінок - це просто чудово! Мені здається, така послуга допоможе багатьом з нами знайти баланс в харчуванні, досягти наших цілей і відчувати себе здоровими та енергійними. Я теж підтримую ідею замовити готове харчування для жінок!

Lera0

К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 21.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок? Empty Re: Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок?

Повідомлення  Sepia Пн 21 Серп 2023, 09:06

Я тільки нещодавно відкрила для себе сайт https://foodexhub.com.ua/sbalansovane-harchuvannya-dlya-zhinok , який пропонує саме таке харчування для нас. Там можна замовити різні раціони: для схуднення, для підтримки здоров'я, для набору м'язової маси тощо. Всі страви готують з натуральних і високоякісних продуктів, з урахуванням нашої потреби у поживних речовинах. Зроблять доставку прямо до дверей. Тож я вам раджу спробувати, адже це не тільки зручно, а й допоможе з питаннями харчування для жінок.
Sepia
Sepia

К-ть повідомлень : 34
Дата регистрации : 21.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок? Empty Re: Чи є якесь місце, де можна замовити готове харчування спеціально для жінок?

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі