Домик Рыбака
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

новини про Чернігів

3 користувачів

Перейти донизу

новини про Чернігів Empty новини про Чернігів

Повідомлення  Xazikk Нд 10 Вер 2023, 12:01

Які сайти чи платформи можна використовувати для отримання останніх новин про Чернігів та область?

Xazikk

К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 29.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

новини про Чернігів Empty Re: новини про Чернігів

Повідомлення  gehaj Нд 10 Вер 2023, 14:04

Здрастуйте, сайт https://delo.ua/tags/chernigov/ моє основне джерело новин про події в Україні, і я не можу не поділитися своїм захопленням. На Delo.ua завжди можна знайти актуальну інформацію про міста, включаючи Чернігів. Я також ціную можливість дізнаватися про новини з Куп'янська, і цей сайт дійсно допомагає мені залишатися поінформованим.

gehaj

К-ть повідомлень : 23
Дата регистрации : 02.11.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

новини про Чернігів Empty Новини

Повідомлення  Theo Пт 12 Січ 2024, 19:44

Друзі, дуже круто, що ви створили такий актуальний та корисний топік з обговоренням новин, зараз це як ніколи раніше потрібно. Та загалом, зараз новини потрібні набагато більше, а ніж раніше. Я можу тільки подякувати цьому новинному порталу за те, яку неймовірну роботу він виконує, що навіть у свято Різдва та Нового року публікував свіжі новини. Хочу додати, ще той факт, що це єдиний новинний портал у країні, котрий робить так якісно свою роботу. Новини у них завжди актуальні та якісні, а спектр їх дій направлений на усі тематики, від локальної новини, до глобальної.

Theo

К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 09.01.2024

Повернутися до початку Перейти донизу

новини про Чернігів Empty Re: новини про Чернігів

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі