Домик Рыбака
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Законний метод уникнути оплати колишніх боргів

2 користувачів

Перейти донизу

Законний метод уникнути оплати колишніх боргів Empty Законний метод уникнути оплати колишніх боргів

Повідомлення  Wortker Ср 14 Черв 2023, 18:31

Вітаю всіх. Хотів би отримати рекомендацію. Чи існує законний метод уникнути оплати колишніх боргів? Чи можна їх анулювати, якщо моя заробітна плата не дозволяє навіть погасити відсотки?
Wortker
Wortker

К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 14.06.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Законний метод уникнути оплати колишніх боргів Empty Re: Законний метод уникнути оплати колишніх боргів

Повідомлення  Mosgaz Ср 14 Черв 2023, 18:34

Замість того, щоб шукати способи ухилення від платежів, необхідно діяти відповідно до закону і виконувати свої фінансові зобов'язання. При отриманні кредиту слід заздалегідь продумати, як будете його повертати. Найреалістичнішим варіантом є домовитися з кредитними компаніями, у яких ви взяли кредит або оформили позику, і постаратися знайти взаємовигідне рішення. Іноді вони готові закрити кредит, якщо будете платити основну суму. Другим варіантом я можу запропонувати звернутися до юристів, які допоможуть оформити процедуру банкрутства і списання боргів. Якщо вам потрібна детальна консультація, можете звернутися за посиланням: https://zvilnymo.com.ua/
Mosgaz
Mosgaz

К-ть повідомлень : 3
Дата регистрации : 24.11.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі