Домик Рыбака
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Дуже хочу новий бойлер

3 користувачів

Перейти донизу

Дуже хочу новий бойлер Empty Дуже хочу новий бойлер

Повідомлення  lilastick92 Пн 28 Серп 2023, 16:39

Привіт усім! Давайте обговоримо бойлери Gorenje. Чи користувалася хтось із вас їхніми продуктами? Я чула, що вони досить популярні на ринку.

lilastick92

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 31.07.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Дуже хочу новий бойлер Empty Re: Дуже хочу новий бойлер

Повідомлення  beatrice88 Пн 28 Серп 2023, 20:10

Так, я користувався бойлером Gorenje протягом останнього року купляла тут https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/vodonagrevately/boylery/gorenje/ . Загалом, мені дуже сподобалося їхнє обслуговування. Вони завжди були надійні та функціональні. Мені особисто подобається, що Gorenje пропонує бойлери різних об'ємів, що робить їх підходящими для різних розмірів сімей. Мій бойлер на 80 літрів вже служить мені кілька років і не має ніяких проблем. В мене теж є бойлер на 80 літрів, і я вважаю, що він ефективно використовує енергію. Мої рахунки за електроенергію не суттєво збільшилися після його встановлення. Крім того, він має термоізоляцію, яка допомагає зберігати температуру води протягом довшого часу.

beatrice88

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 15.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Дуже хочу новий бойлер Empty Re: Дуже хочу новий бойлер

Повідомлення  fifa55 Пн 28 Серп 2023, 21:04

У мене бойлер трохи менший, на 50 літрів, але я також залишаюся задоволеним його ефективністю. Я звернув увагу, що в Gorenje використовують сучасні технології, щоб зменшити витрати енергії під час нагріву води.

fifa55

К-ть повідомлень : 9
Дата регистрации : 15.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Дуже хочу новий бойлер Empty Re: Дуже хочу новий бойлер

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі