Домик Рыбака
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

газовий котел Ariston

3 користувачів

Перейти донизу

газовий котел Ariston Empty газовий котел Ariston

Повідомлення  lilastick92 Пн 28 Серп 2023, 16:41

Доброго дня, друзі! Сьогодні ми обговорюватимемо газовий котел Ariston. Я знаю, що це досить популярна марка. Олена, чи можеш ти поділитися своїми враженнями від користування котлом Ariston?

lilastick92

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 31.07.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

газовий котел Ariston Empty Re: газовий котел Ariston

Повідомлення  beatrice88 Пн 28 Серп 2023, 20:11

У мене вже більше року стоїть газовий котел Ariston, і я задоволена тому що купила вигідніше за все тут https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/kotly/gas_cotly/ariston/ . Перш за все, він досить компактний і легко вмонтовується в будь-якому приміщенні. Крім того, економія газу забезпечує високий ККД, що, безумовно, впливає на економію грошей. Навіть в зимовий період Ariston працює добре. Я не маю жодних проблем з обігрівом, навіть при сильних морозах. Важливо вибрати правильну потужність котла відповідно до площі будинку, і тоді все працює на висоті. Обслуговування Ariston досить просте. Головне - регулярно перевіряти стан системи, чистити і обслуговувати фільтри та горелку.

beatrice88

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 15.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

газовий котел Ariston Empty Re: газовий котел Ariston

Повідомлення  fifa55 Пн 28 Серп 2023, 21:04

І, звісно, слід дотримуватися рекомендацій виробника щодо технічного обслуговування. Я раз на рік викликаю майстра для профілактичного обслуговування, і це вистачає для нормальної роботи котла.

fifa55

К-ть повідомлень : 9
Дата регистрации : 15.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

газовий котел Ariston Empty Re: газовий котел Ariston

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі