Домик Рыбака
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера?

3 користувачів

Перейти донизу

Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера? Empty Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера?

Повідомлення  lilastick92 Пн 28 Серп 2023, 16:47

я недавно чула про кондиціонер LEBERG і хочу зрозуміти, чи він справді вартий уваги. Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера?


lilastick92

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 31.07.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера? Empty Re: Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера?

Повідомлення  beatrice88 Пн 28 Серп 2023, 20:12

якраз у мене вдома стоїть кондиціонер LEBERG вже близько року до речі купляла я його в онлайн магазині https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/kondicionery/leberg/ . Я можу сказати, що він мене приємно вражає. Це надійний і ефективний пристрій. Мої рахунки за електроенергію знизилися після його встановлення. І ще він досить тихий, що важливо для мене, оскільки сплю біля нього. Також він оснащений багатьма корисними функціями, які можна керувати через пульт дистанційного керування або мобільний додаток. Наприклад, я можу встановити режим на ніч, і кондиціонер автоматично зменшує температуру, щоб сприяти здоровому сну.

beatrice88

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 15.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера? Empty Re: Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера?

Повідомлення  fifa55 Пн 28 Серп 2023, 21:05

Можливо, єдиний недолік - ціна. LEBERG не є найбільш доступним варіантом на ринку, але, на мою думку, якість виправдовує ціну. Якщо ви готові інвестувати трохи більше грошей в кондиціонер, то LEBERG - це гідний варіант.

fifa55

К-ть повідомлень : 9
Дата регистрации : 15.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера? Empty Re: Чи має хтось з вас досвід використання цього кондиціонера?

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі